- Kavel 56 van 157
Tentoonstellingsaffiche die gebruikt werd in 2004 voor de tentoonstelling Panamarenko “Eiland en Loxodrome” in het Antwerpse luchtschipbouw. De affiche heeft vouw strepen omdat deze als uitnodiging werd verzonden.
Formaat: 60cm (H) x 43cm (B)
Ingelijst: 72cm (H) x 52cm (B)
Jaartal: 2004
Medium: Affichelitho
Gesigneerd: Ongesigneerd
Jaartal: 2004
Medium: Affichelitho
Gesigneerd: Ongesigneerd