- Kavel 120 van 124
Mooie litho van Valerio Adami Gesigneerd, genummerd en gedateerd in potlood. Valerio Adami (Bologna, 17 maart 1935) is een Italiaans narratief-figuratief kunstschilder. Hij is een wereldberoemd popartkunstenaar
Formaat: 70cm (H) x 50cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1967
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 150
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1967
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 150