- Kavel 119 van 124
Mooie zeefdruk van Yvan Theys. Gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood. Yvan Theys (Marke, 1 september 1936 - Warcoing, 1 juli 2005) was een Belgisch kunstschilder, tekenaar, graficus en beeldhouwer. Samen met Alphons Freymuth en Reinier Lucassen behoorde hij in de jaren 1960 tot de grondleggers van de nieuwe figuratie. Deze stroming combineerde herkenbare figuratie, in expressieve stijl geschilderd, met plat geschilderde achtergronden, geometrische symbolen en lyrische elementen.
Formaat: 69cm (H) x 50cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1969
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 50
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1969
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 50