- Kavel 34 van 117
Uniek sculptuur van Hannes D'Haese. Mooie eyecatcher voor in de badkamer of elders in de woning. Het werk heeft als opschrift Love is You & Me. Het werk verkeert in nieuwstaat. Slechts 1 stuk van gemaakt.
Formaat: 50cm (H) x 50cm (B)
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Gesigneerd
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: Bartje
Gratis ophaling bij verkoper in: Oordegem, België.