- Kavel 26 van 157
Mooi werk met de iconische letters LOVE van de bekende kunstenaar Robert Indiana. Professioneel ingelijst met glas en aluminium kader. Zeer decoratief pop art werk. Dit is de uitgave is grijs en zwart.
Formaat: 50cm (H) x 50cm (B)
Ingelijst: Ja
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Ongesigneerd
Ingelijst: Ja
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Ongesigneerd
Aangeboden door: Classics
Gratis ophaling bij verkoper in: Herentals , België.