- Kavel 72 van 117
Dit is een origineel storyboard getekend en gesigneerd door Merho (Robbert Merhottein). Merho maakte dit storyboard voor Dirk Stallaert voor het allerlaatste album van De Kiekeboes op zijn scenario. Het speciale aan dit storyboard is dat dit de laatste pagina is van album 164 Seizoensfinale (Merho's laatste album), dit is dus de laatste storyboard dat Merho in zijn lange carriere heeft gemaakt. Dit is dus de laatste pagina van dat album (pagina 46), het formaat van deze tekening is A4, rechtsonderaan is het gesigneerd door Merho in stift. Het storyboard is getekend in potlood. (de strip zelf is niet inbegrepen)
Formaat: 30cm (H) x 21cm (B)
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Gesigneerd
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: T1bobo
Gratis ophaling bij verkoper in: Sint-Niklaas, België.
België | 10€ |
Nederland | 17€ |
Frankrijk | 17€ |
Europa | 30€ |
Wereldwijd | 90€ |