- Kavel 42 van 157
Prachtige, grote print van het meisje op de pakjes van de Belga sigaretten. Print op Dibond (aluminium plaat) door bekende fotograaf Nietsche. Slechts 4 exemplaren gemaakt en dit is de laatste uitgave. Bijzonder decoratief.
Formaat: 115cm (H) x 97cm (B)
Ingelijst: Nee
Medium: Aluminium
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 4
Aangeboden nummer: 4
Ingelijst: Nee
Medium: Aluminium
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 4
Aangeboden nummer: 4
Aangeboden door: Classic
Gratis ophaling bij verkoper in: Herentals, België.