Panamarenko

IJsvogel

Panamarenko  - IJsvogel

Prachtige litho van Panamarenko, genaamd ‘IJsvogel’. Werd slechts in 75 exemplaren uitgebracht + 20 buiten de serie Romeins genummerd. Dit is zo één en bovendien de allerlaatste, nummer XX/XX. Zeer mooi werk van Panamarenko!

Aangeboden door: Classic
Gratis ophaling bij verkoper in: Herentals, België.