- Kavel 13 van 117
Het betreft hier een unieke originele tekening van Herman Brood uit 1986, genaamd ‘voetballers konte. Gemengde techniek in acryl, stift en inkt. In passe partout en ingelijst in zwarte kader (zonder glas).
Formaat: 50cm (H) x 65cm (B)
Ingelijst: 61cm (H) x 81cm (B)
Jaartal: 1986
Gesigneerd: Gesigneerd
Jaartal: 1986
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: Classic
Gratis ophaling bij verkoper in: Herentals, België.