- Kavel 39 van 157
Dit prachtig uniek schilderij van Herman Van Den Boom wordt aangeboden. Is goed onderhouden, heeft geen gebreken, en heeft een zeer mooie waarde! Dit schilderij is gekocht in een kunstmuseum kan worden verstuurd
Formaat: 100cm (H) x 79cm (B)
Ingelijst: Ja
Gesigneerd: Gesigneerd
Ingelijst: Ja
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: MyHarmony
Gratis ophaling bij verkoper in: staden, België.