Winke Besard

rug II

Het aangeboden werk is een ets, zout aquatint. Tussen de tot in de eeuwigheid herhaalde en in vele gevallen daardoor uitgeholde conceptuele experimenten is haar werk een belofte van frisheid, hernieuwing, durf en zeggingskracht. Het is goed even te verpozen bij deze wezens en zich te laten wiegen door de geest van Winke Besard’s muze.

Aangeboden door: PeterVdS
Gratis ophaling bij verkoper in: Antwerpen, België.

België 15€
Nederland 15€
Frankrijk 100€
Europa 100€
Wereldwijd 100€