- Kavel 1 van 1
Deze natuurfoto werd afgedrukt op een lijnwaden schildersdoek en beschilderd door de kunstenaar. Met deze detailopname van de Leie in Deinze wil Brigitte Delmeire aantonen dat er onder de bodem van de rivier een bruisende microcosmos schuilt. Dit werk maakt deel uit van een tentoonstelling in Zaal Lindenpoort in Deinze. De opbrengst gaat integraal naar de Natuurpuntafdeling Tussen Leie en Schelde, bieden kan tot en met 31 oktober.
Formaat: 190cm (H) x 93cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2014
Medium: Foto
Gesigneerd: Gesigneerd
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2014
Medium: Foto
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: Willemdegraeve
Gratis ophaling bij verkoper in: Deinze, België.