Jules De Bruycker

Pont du Laitage (Zuivelbrug)

Jules  De Bruycker - Pont du Laitage (Zuivelbrug)Jules  De Bruycker - Pont du Laitage (Zuivelbrug)Jules  De Bruycker - Pont du Laitage (Zuivelbrug)

Prachtige originele ets uit 1919 van Jules De Bruycker, met een knappe voorstelling van de Zuivelbrug in Gent (”Pont du Laitage”). De brug die de verbinding maakt tussen de Vrijdagmarkt en het Patershol. Kijk eens naar de oude karaktergevels : een knappe ets die het meesterschap van Jules De Bruycker eens te meer in de verf zet. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1919 Linksonder getiteld “Pont du Laitage” Totale afmetingen : H66 x B49 x D4 cm Jules De Bruycker (Gent 1870 - 1945) wordt net als James Ensor gerekend tot de belangrijkste Vlaamse etsers. Zowel het werk als de lijst zijn in perfecte staat. De ets is schitterend ingekaderd achter glas met passe-partout, in een knappe vergulde massief houten lijst.

Aangeboden door: TVA
Gratis ophaling bij verkoper in: Deinze, België.

België 25€
Nederland 35€
Frankrijk 35€
Europa 50€
Wereldwijd 75€