Bart Hamelink

Gezichten

Bart Hamelink - GezichtenBart Hamelink - GezichtenBart Hamelink - GezichtenBart Hamelink - GezichtenBart Hamelink - Gezichten

Bart Hamelink is een opkomende Nederlandse kunstenaar die internationaal steeds meer erkenning krijgt. Zijn werk wordt gekenmerkt door een unieke combinatie van moderne technieken en traditionele invloeden. Zijn kunst, die wereldwijd wordt verkocht, heeft een brede aantrekkingskracht vanwege zijn innovatieve stijl en diepgaande thematiek. Hamelink blijft groeien in populariteit en wordt gezien als een belangrijke figuur in de hedendaagse kunstscene. Dit grote schilderij van Bart Hamelink is uitgevoerd in een levendige graffiti-stijl. Met snelle, vlotte penseelstreken heeft Hamelink een dynamisch beeld gecreëerd dat verschillende emoties uitdrukt. De felle zwart witte kleuren en speelse vormen geven het werk een energieke en spontane uitstraling. Het schilderij toont een scala aan menselijke gevoelens op een krachtige en directe manier. Het schilderdoek wordt zorgvuldig opgerold en veilig in een stevige vierkante koker voor verzending. Levering is zonder spieraam ! Dit beschermt het tegen beschadiging en vermindert transportkosten. Het risico op schade wordt geminimaliseerd, terwijl de kunst veilig zijn bestemming bereikt. Elk kunstwerk wordt geleverd met een certificaat van echtheid, ondertekend door Bart Hamelink zelf, waarmee de authenticiteit en waarde van het werk worden bevestig "De afbeeldingen die u nu ziet, dienen als voorbeelden van hoe ze eruit zouden zien wanneer ze ingelijst aan de muur worden op gehangen.

Aangeboden door: Hamelink
Gratis ophaling bij verkoper in: Kwintsheul , Nederland.

België 25€
Nederland 15€
Frankrijk 30€
Europa 35€
Wereldwijd 55€