- Kavel 69 van 104
Mooi ingelijst werk Gesigneerd en genummerd. EC 15 exemplaren Paul Van Hoeydonck is een Belgisch kunstenaar. Hij hield zich onder andere bezig als beeldhouwer, schilder, tekenaar, collagekunstenaar en graficus
Formaat: 73cm (H) x 52cm (B)
Ingelijst: 74cm (H) x 53cm (B)
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: EC 15
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: EC 15