- Kavel 39 van 89
One Dollar Bill gesigneerd door Keith Haring met viltstift in 1986. Het dollar biljet is een waar kunstwerk met de kenmerkende figuren afgebeeld door Keith Haring. Keith Haring was samen met Keiht Haring een van de grondleggers van de pop-art.
Formaat: 15cm (H) x 20cm (B)
Ingelijst: 15cm (H) x 20cm (B)
Jaartal: 1986
Gesigneerd: Gesigneerd
Jaartal: 1986
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: BjornTemp
Gratis ophaling bij verkoper in: Apeldoorn, Nederland.
Europa | 25€ |
Wereldwijd | 35€ |