- Kavel 16 van 36
Kunstenares Veerle Buys werkt op verschillende manier aan een 'zachtere wereld', ook door voor het eerst naar buiten te komen met een reeks van drie kunstwerken die we mogen veilen voor ORKA vzw, een organisatie die Veerle al vele jaren een warm hart toedraagt. De opbrengst van dit werk gaat dan ook integraal naar de werking van ORKA vzw.
Formaat: 40cm (H) x 40cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2023
Gesigneerd: Gesigneerd
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2023
Gesigneerd: Gesigneerd