- Kavel 55 van 142
Gerard Gaudaen Originele & Unieke Houtsnede ‘Photography’ Artist (Flemish) : Gerard Gaudaen (Sint-Niklaas-Waas 1927 – 2003) Techniek - technique: Proof houtsnede - Proof Woodcut. Getiteld - titled ‘Photography’ - niet genummerd/not numbered. Handgesigneerd door artist - Handsigned by the artist. Ook gesigneerd in de plaat - also signed in plate : GG monogram. Niet ingekaderd - Item is sold unframed Afmeting afbeelding - Size picture : 25 cm x 10 cm Afmeting blad - Size of sheet : 44.5 cm x 25 cm Info ivm het werk - Info on work : from “De zeven kunsten” (the seven arts) which is a suite of 7 woodcuts by Gerard Gaudaen edited by the art cercle ‘TGetij’ in Antwerp Het werk is in nieuwstaat - Artwork is in mint condition.
Ingelijst: Nee
Medium: Kleurenhoutsnede
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: treasurehunt
België | gratis |
Nederland | gratis |
Frankrijk | gratis |
Europa | 24€ |
Wereldwijd | 35€ |