- Kavel 19 van 142
For sale, unique painting, colourful. Dit is werkelijk een prachtig, kleurig werk van Jacqueline Schäfer dat vanwege verhuizing geen plek meer heeft. De artiest heeft een eigen en unieke stijl, dat het gevoel geeft van de kleurrijke expressie van de Cobra periode. Er zijn duidelijke vormen, met strakke contouren en kleurvlakken. Echt een vrolijke noot die iedere plek in huis of kantoor opfleurt. Olieverf op doek.
Formaat: 129cm (H) x 4cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2008
Medium: Olieverf op doek
Gesigneerd: Gesigneerd
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2008
Medium: Olieverf op doek
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: Lucassen
Gratis ophaling bij verkoper in: Bussum, Nederland.