- Kavel 29 van 48
Een gevoel, een beweging, een beeld? Zoom je in of uit? Geef zelf je invulling en droom weg. Martien studeerde in 2021 af in de specialisatiegraad schilderkunst aan SASK in Hasselt. Ze houdt ervan om met kleur te spelen en te experimenteren met vorm en contrast. Op een niet-figuratieve manier probeert ze beweging en diepte in haar werk te brengen.
Formaat: 80cm (H) x 100cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2020
Gesigneerd: Gesigneerd
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2020
Gesigneerd: Gesigneerd
Gratis ophaling bij veilingmeester te Hasselt, België.