- Kavel 88 van 127
Uniek werk naar Jackson Pollock. Geschilderd volgens gekende druppel techniek. Uniek werk, getekend Jackson Pollock. Zonder certificaat. Ingekaderd in museumkader. Jackson Pollock was een Amerikaanse topschilder, geboren in 1912, behoorde tot het abstract expressionisme en was een grootmeester. Zijn werken staan in de top 5 van duurste verkochte werken.
Formaat: 20cm (H) x 29cm (B)
Ingelijst: 40cm (H) x 50cm (B)
Gesigneerd: Gesigneerd
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: Doebje
Gratis ophaling bij verkoper in: Sint martens latem, België.
Nederland | 30€ |
Frankrijk | 30€ |
Europa | 30€ |
Wereldwijd | 30€ |