- Kavel 21 van 48
Acrylverf geschilderd op een tegeltje - Boerenlandschap met windmolen en de zonsondergang. Het tegeltje heeft in 2018 de eerste prijs gewonnen in de jongerencategorie bij ‘Art and Low Vision’, de teken- en schilderwedstrijd voor blinden en slechtzienden. Kaitlyn is halfblind en staat op de wachtlijst voor een blindengeleidehond bij BGHSG.
Formaat: 11cm (H) x 11cm (B)
Ingelijst: Ja
Jaartal: 2018
Gesigneerd: Gesigneerd
Ingelijst: Ja
Jaartal: 2018
Gesigneerd: Gesigneerd
Gratis ophaling bij veilingmeester te Hasselt, België.