- Kavel 46 van 48
Assemblage met Objet Trouvé - Veronique verwerkte een vogelschedel op een porseleinen sponsje, op een afwasspons. In de schedel heeft ze poppenogen gezet. Ze werkt met Objet Trouvé en heeft thuis een grote verzameling objecten met esthetische en/of historische waarde. Ze gaat op haar gevoel af en maakt hiermee nieuwe samenstellingen die tot de verbeelding spreken.
Formaat: 16cm (H) x 11cm (B)
Ingelijst: Ja
Jaartal: 2021
Medium: Porselein
Gesigneerd: Gesigneerd
Ingelijst: Ja
Jaartal: 2021
Medium: Porselein
Gesigneerd: Gesigneerd
Gratis ophaling bij veilingmeester te Hasselt, België.