- Kavel 24 van 48
Fotoprint - Kim werkt met gevonden materialen en overschot dat voor het rapen ligt. Hij zoekt spontaan naar associaties en bouwt daarmee een verhaal uit. Op die manier wil hij verwondering brengen in de wereld. Het oproepen van een emotie bij de toeschouwer, de toeschouwer choqueren, verrassen of hem doen glimlachen. Dit werk heeft hij gemaakt met zijn grootvader, die zeer slechtziend was, in het achterhoofd.
Formaat: 40cm (H) x 30cm (B)
Ingelijst: 41cm (H) x 31cm (B)
Jaartal: 2022
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 5
Aangeboden nummer: 1
Jaartal: 2022
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 5
Aangeboden nummer: 1
Gratis ophaling bij veilingmeester te Hasselt, België.