- Kavel 32 van 48
4 stuks van 30 cm x 30 cm - Acryl op canvas afgewerkt met olieverf - We laten de druppels vallen, we verzinken in de druppels. De kunst van Monique kenmerkt zich door een eclectisch karakter. Ze maakt gebruik van diverse materialen en stijlen om unieke en intrigerende werken te creëren die de verbeelding prikkelen. Haar creatieve proces begint vaak met een onderwerp dat op dat moment haar interesse wekt. Ze experimenteert ermee en zoekt naar de balans tussen intuïtie en techniek, waardoor haar kunst een authentiek en persoonlijk karakter krijgt.
Formaat: 60cm (H) x 60cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2022
Medium: Olieverf op doek
Gesigneerd: Gesigneerd
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2022
Medium: Olieverf op doek
Gesigneerd: Gesigneerd
Gratis ophaling bij veilingmeester te Hasselt, België.