- Kavel 31 van 85
Bronzen sculptuur van Jan Demarets. Aangekocht vóór 2011. Er zijn slechts 4 exemplaren. Dit is I/IV. Het stelt een dansend koppel voor. Er schuilt heel wat symboliek in het werk, in de houding van de lichamen, in de spanning van de ledematen, in het onzichtbare punt waarnaar de sculptuur verwijst.
Formaat: 36cm (H) x 25cm (B)
Ingelijst: Nee
Medium: Brons
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 4
Aangeboden nummer: EA I/IV
Ingelijst: Nee
Medium: Brons
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 4
Aangeboden nummer: EA I/IV
Aangeboden door: CaroArtSale
Gratis ophaling bij verkoper in: Elewijt, België.