- Kavel 64 van 85
Kleurenhoursnede getekend en genummerd door Roger Raveel. Nummer 1 in een kleine oplage van 30 stuks. Ingelijst en in perfecte conditie. Gedrukt op Japans papier. Naakt I is dezelfde afbeelding maar zwart wit.
Formaat: 44cm (H) x 5cm (B)
Ingelijst: 50cm (H) x 70cm (B)
Jaartal: 1983
Medium: Kleurenhoutsnede
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 30
Aangeboden nummer: 1
Jaartal: 1983
Medium: Kleurenhoutsnede
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 30
Aangeboden nummer: 1
Aangeboden door: hewitt88
Gratis ophaling bij verkoper in: Gentbrugge, België.
België | 75€ |
Nederland | 75€ |