- Kavel 13 van 96
Fuji Crystal Archive Pearl 'metallic' print gemonteerd op aluminium. Fuji Crystal Archive Pearl-papier heeft een rijke metallic basis. De kleuren hebben een reflecterend, metaalachtig en driedimensionaal gevoel, waardoor een onderscheidend parelachtig uiterlijk ontstaat en de levendigheid van dit pop-artbeeld wordt geaccentueerd. ● Virtueel frameformaat - 51 x 41 cm (20 x 16 inch) - Beeldformaat - 46 x 36 cm (18 x 14 inch) - Editiegrootte - 8 ● Gesigneerd artiestenlabel in zwarte inkt - Genummerde galeriestempel - Ondertekend certificaat van afdrukauthenticiteit - Conditie - PERFECT ● Verzending vanuit de EU via DHL
Formaat: 51cm (H) x 41cm (B)
Ingelijst: 51cm (H) x 41cm (B)
Jaartal: 2013
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 8
Aangeboden nummer: #3
Jaartal: 2013
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 8
Aangeboden nummer: #3
Aangeboden door: Surrealeye
België | 50€ |
Nederland | 50€ |
Frankrijk | 50€ |
Europa | 50€ |
Wereldwijd | 65€ |