- Kavel 30 van 30
𝐈𝐭𝐞𝐦 𝐍° 𝟑𝟎 - 𝐒𝐜𝐡𝐢𝐥𝐝𝐞𝐫𝐤𝐮𝐧𝐬𝐭: 𝐋𝐚𝐧𝐝𝐬𝐜𝐡𝐚𝐩 Startbod: € 50 Geschonken door Carla Heuvinck, een gekende Lebbeekse kunstenares.
Formaat: 50cm (H) x 50cm (B)
Ingelijst: Nee
Medium: Olieverf op doek
Gesigneerd: Ongesigneerd
Ingelijst: Nee
Medium: Olieverf op doek
Gesigneerd: Ongesigneerd
Gratis ophaling bij veilingmeester te Lebbeke, België.