- Kavel 28 van 30
𝐈𝐭𝐞𝐦 𝐍° 𝟐𝟖 - 𝐊𝐚𝐝𝐞𝐫 𝐦𝐞𝐭 𝐝𝐢𝐚𝐦𝐨𝐧𝐭𝐩𝐚𝐢𝐧𝐭𝐢𝐧𝐠 Startbod: € 10 Geschonken door Duquet Maureen
Formaat: 33cm (H) x 43cm (B)
Ingelijst: Ja
Medium: Foto
Gesigneerd: Ongesigneerd
Ingelijst: Ja
Medium: Foto
Gesigneerd: Ongesigneerd
Gratis ophaling bij veilingmeester te Lebbeke, België.