- Kavel 11 van 30
Ik schenk graag deze mat, half blinkende, zwarte gedraaide pot met bijpassend deksel. Hij is gemaakt uit witte klei en een eerste maal gebakken op 950°. Nadien is hij geglazuurd en gebakken in een houtoven tot 1300°, 24 u gestookt, en langzaam laten afkoelen. De binnenkant is transparant, half matte glazuur met een tikkeltje Chinese glazuur aan de hals van de pot. De pot is decoratief en functioneel.
Formaat: 13cm (H) x 10cm (B)
Ingelijst: Nee
Medium: Keramiek
Gesigneerd: Gesigneerd
Ingelijst: Nee
Medium: Keramiek
Gesigneerd: Gesigneerd
Gratis ophaling bij veilingmeester te Lebbeke, België.