- Kavel 92 van 158
Werk is als finalist van de nieuwe Vermeer tv programma van Omroep Max. Het Concert in digital fine Art. Het origineel is destijds in 1990 gestolen uit het museum in Boston en nooit meer terug gevonden.
Formaat: 80cm (H) x 60cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2022
Medium: Aluminium
Gesigneerd: Gesigneerd
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2022
Medium: Aluminium
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: christypicture
Gratis ophaling bij verkoper in: Lichtaart, België.