- Kavel 0 van 93
Acrylverfschilderij van Hannes D'Haese op canvas, gespannen op houten frame. Met de hand gesigneerd door de kunstenaar.
Werk is in goede tot uitstekende staat.
Formaat: 90cm (H) x 90cm (B)
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Gesigneerd
Schatting: 2.000€ - 2.500€
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Gesigneerd
Schatting: 2.000€ - 2.500€
Gratis ophaling bij veilingmeester te Meulebeke, België.
België | 75€ |
Nederland | 75€ |