- Kavel 26 van 29
In aanloop naar de Kunstproeven zijn er elk jaar in Mechelse etalages allerlei kleurrijk beesten te bekijken, gemaakt door kunstenaars met en zonder beperking vanuit het hele Vlaamse land! De resultaten waren even divers als de makers. En dat viel ook de passerende Mechelaars op. Dit jaar beschilderden ze Opsinjoorkes. Met als inspiratiebron 'De beiaard' van Prosper De Troyer.
Formaat: 60cm (H) x 60cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2023
Medium: Gips
Gesigneerd: Gesigneerd
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2023
Medium: Gips
Gesigneerd: Gesigneerd
Gratis ophaling bij veilingmeester te Mechelen, België.