- Kavel 45 van 55
Hannes D'Haese - Apes with bananas Print op doek Niet ingelijst Handgeschreven tekst + handgesigneerd Kreuken aan de bovenkant, daardoor lagere prijs Elke print heeft een andere tekst dus een uniek exemplaar. Hannes D'Haese is een bekende Belgische kunstenaar, vooral bekend van zijn sculpturen.
Formaat: 80cm (H) x 100cm (B)
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Gesigneerd
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: Junta
Gratis ophaling bij verkoper in: Stekene, België.
België | 10€ |
Wereldwijd | 100€ |