Franco Bonvi

Litho gesigneerd :Van mij; injelist

Franco Bonvi - Litho gesigneerd  :Van mij; injelistFranco Bonvi - Litho gesigneerd  :Van mij; injelistFranco Bonvi - Litho gesigneerd  :Van mij; injelistFranco Bonvi - Litho gesigneerd  :Van mij; injelistFranco Bonvi - Litho gesigneerd  :Van mij; injelistFranco Bonvi - Litho gesigneerd  :Van mij; injelist

Litho gesigneerd en gedateerd in grafiet onderaan. 100/200 Herkomststempel op de achterkant: Atelier Guillaume Corneille Bonvi, een striptekenaar die te vroeg stierf door een auto-ongeluk, staat met deze prent dicht bij Nieuwe Figuratie en Pop Art en doet denken aan Erro, Roy Lichtenstein en Keith Haring vanwege zijn brutaliteit. Periodieke lijst met krassen, vooral aan de zijkanten, maar het werk is in zeer goede staat. Afmetingen met lijst : 80 x 59,50 cm Afmeting werk : 62 x 44 cm Interessante compositie met het stilleven vooraan en een gordijn geïnspireerd op etnische ontwerpen, dat doet denken aan de contrasterende kleuren in de oosterse beelden van Matisse. Franco Bonvicini, bekend onder zijn pseudoniem Bonvi, werd geboren op 31 maart 1941 in Modena, Italië, en stierf op 10 december 1995 in Bologna. Hij was een Italiaanse striptekenaar die met een aantal prenten zijn intrede deed in de wereld van de hedendaagse kunst. Bonvi is met name de auteur van de strips Sturmtruppen (een succesvolle antimilitaristische strip), Nick Carter en Milo Marat.

België 30€
Nederland 45€
Frankrijk 80€
Europa 80€
Wereldwijd gratis