- Kavel 1 van 67
Multiple bestaande uit genummerd houten kistje (295/999) met een kurkentrekker in de vorm van een kat en twee kurken/stoppers met vogels. De dierfiguren zijn gemaakt van resin. handtekening drukt op voorzijde en achterzijde. genummerd in stift op achterzijde. Afmetingen in opstelling met de dieren op de kist: 16 x 24 x 21 cm.
Formaat: 16cm (H) x 24cm (B)
Ingelijst: Nee
Medium: Hout
Gesigneerd: Handtekening gedrukt
Oplage: 295
Aangeboden nummer: 999
Ingelijst: Nee
Medium: Hout
Oplage: 295
Aangeboden nummer: 999
Gratis ophaling bij veilingmeester te Deinze, België.
België | 35€ |
Nederland | 35€ |
Frankrijk | gratis |
Europa | gratis |
Wereldwijd | gratis |