- Kavel 89 van 94
Titel tekening: kip Originele tekening van Koen Vanmechelen in goudstift. Uitzonderlijk grote tekening van 30x14cm. Afmetingen van de Nielsen lijst: 50x40cm. In mooie, zuurvrije, zwarte passe-partout.
Formaat: 30cm (H) x 15cm (B)
Ingelijst: 50cm (H) x 40cm (B)
Gesigneerd: Gesigneerd
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: PP
België | 20€ |
Nederland | 30€ |
Frankrijk | 30€ |
Europa | gratis |
Wereldwijd | gratis |