- Kavel 83 van 94
Origineel en bijzonder kleurrijk werk van Guy Vandenbranden. Olie op doek. 40 x 30 cm. Uit 2000. Gesigneerd en gedateerd op de achterzijde. In perfecte staat, rechtstreeks uit het atelier van de kunstenaar bekomen.
Formaat: 30cm (H) x 40cm (B)
Ingelijst: 30cm (H) x 40cm (B)
Jaartal: 2000
Medium: Olieverf op doek
Gesigneerd: Gesigneerd
Jaartal: 2000
Medium: Olieverf op doek
Gesigneerd: Gesigneerd
België | 75€ |
Nederland | 75€ |