- Kavel 70 van 94
Originele kleurenoffetdruk en kleurenzeefdruk (gemengde techniek) van Roger Raveel. Gesigneerd en gedateerd in potlood door de kunstenaar, op de voorzijde. Uitgegeven door Rotary Club Waregem in 1980.
Formaat: 50cm (H) x 40cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1980
Medium: Kleurenoffsetdruk
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 150
Aangeboden nummer: 113
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1980
Medium: Kleurenoffsetdruk
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 150
Aangeboden nummer: 113
België | 75€ |
Nederland | 75€ |