- Kavel 87 van 94
Prachtig werk van de Belgische kunstenaar Koen Vanmechelen. Het werk is een lambda print gesigneerd en genummerd op de keerzijde. Koen Vanmechelen is een hedendaagse Belgische conceptueel kunstenaar. Hij begon zijn carrière in de vroege jaren negentig. In zijn werk staat bioculturele diversiteit centraal. Rond dit thema werkte Vanmechelen ook samen met wetenschappers uit verschillende disciplines
Formaat: 50cm (H) x 70cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2013
Medium: Lambda
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 75
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2013
Medium: Lambda
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 75
België | 75€ |
Nederland | 75€ |