- Kavel 85 van 94
Pierre Alechinsky (1927) - Set van 3 verschillende kleurenlitho,s op gesatineerd papier uit 1978. In de druk gesigneerd. Wij bieden u aan 3 verschillende afbeeldingen uit de serie Flying Objects uit 1978 t.w. Paris Flying Object-IGalactic Flying Object en Great Flying Object
Formaat: 76cm (H) x 50cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1978
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Handtekening gedrukt
Oplage: 100ex.ongenummerd.
Aangeboden nummer: nvt
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1978
Medium: Lithografie
Oplage: 100ex.ongenummerd.
Aangeboden nummer: nvt
Aangeboden door: ARTDiemen
België | 20€ |
Wereldwijd | 45€ |