- Kavel 82 van 94
een prachtig beeld van kunsthars naar een schilderij van Herman Brood. Afmetingen sculptuur breed 17 cm hoog 12 cm diep 9 cm in nieuwstaat. Het beeld is met de hand beschilderd en wordt geleverd met een certificaat van echtheid van Xandra Brood.
Formaat: 12cm (H) x 17cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2023
Gesigneerd: Handtekening gedrukt
Oplage: nvt
Aangeboden nummer: nvt
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2023
Oplage: nvt
Aangeboden nummer: nvt
Aangeboden door: ARTDiemen
België | 20€ |
Frankrijk | 20€ |
Wereldwijd | 45€ |