- Kavel 88 van 94
Authentieke en gesigneerde tekening van Koen Vanmechelen in de bijzondere uitgave van 'The Accident' uit 2011 . De ofset met authentieke tekening is gesigneerd door de kunstenaar en is uit de publicatie professioneel ingelijst in een passende lijst met passepartout en gematteerd glas. Het bijbehorend boek(publicatie) word uiteraard ook meegeleverd.
Formaat: 38cm (H) x 27cm (B)
Ingelijst: 35cm (H) x 40cm (B)
Jaartal: 2011
Gesigneerd: Gesigneerd
Jaartal: 2011
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: ramga
Gratis ophaling bij verkoper in: turnhout, België.
Nederland | 22€ |
Wereldwijd | 50€ |