- Kavel 16 van 140
Jean Cocteau (toegeschreven), inkttekening Jean Maurice Eugène Clément Cocteau (5 juli 1889 - 11 oktober 1963) was een Franse dichter, toneelschrijver, romanschrijver, cartoonist, filmmaker, beeldend kunstenaar en criticus. Hij was een van de grootste scheppers van de surrealistische, avant-garde en dadaïstische bewegingen; en een van de meest invloedrijke figuren in de kunst van het begin van de 20e eeuw als geheel. The National Observer heeft gesuggereerd dat “van de artistieke generatie wiens durf de twintigste-eeuwse kunst voortbracht, Cocteau het dichtst in de buurt komt van een renaissanceman.
Formaat: 24cm (H) x 13cm (B)
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Gesigneerd
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: Antiqua
Gratis ophaling bij verkoper in: Elche, Spanje.
België | 29€ |
Nederland | 29€ |
Frankrijk | 29€ |
Europa | 29€ |
Wereldwijd | 29€ |