- Kavel 46 van 101
Appliek in polyester met beschildering. Gedateerd circa 1995/96 die eerder deel uitmaakte ban de door Arne Suinze ingerichte zaak “Esta Loca” Uniek werk. De eerste afbeelding is als voorbeeld. Dit werk heeft een ronde voet waarmee je het werk op een ondergrond kunt bevestigen zodat het werk de oppervlakte niet raakt. Gesigneerd met rode “15”
Formaat: 20cm (H) x 71cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1996
Gesigneerd: Gesigneerd
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1996
Gesigneerd: Gesigneerd
België | 75€ |
Nederland | 75€ |