- Kavel 101 van 101
Roaring waves, werk uitgevoerd in acrylverf op stevig canvas. Opgespannen op houten frame en afgewerkt met vernis. Rob Hautvast, geboren in Den Haag, woonachtig in Zutphen, is een kunstschilder die zijn sporen heeft verdiend als internationaal fotograaf en als Art Director van diverse bureaus. Tentoonstellingen in verschillende galeries en verkoop via nationale en internationale veiling sites. De werken van Rob Hautvast zijn wereldwijd verkocht en hangen aan vele huiskamer, slaapkamer en kantoor muren
Formaat: 60cm (H) x 50cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2021
Gesigneerd: Gesigneerd
Ingelijst: Nee
Jaartal: 2021
Gesigneerd: Gesigneerd
Aangeboden door: Hautv
Gratis ophaling bij verkoper in: Zutphen, Nederland.
Frankrijk | 18€ |
Europa | 30€ |
Wereldwijd | 80€ |