- Kavel 98 van 101
Bijzondere Uitgaves Corneille (1922-2010) Set van zes keramische Corneille Onderzetters Ze zijn zeer kleurrijk Bovendien heeft de onderkant een beschermlaagje van rubber Diameter: 10,5 cm In goede staat Getekend: Corneille.
Formaat: 2cm (H) x 10cm (B)
Ingelijst: Nee
Medium: Keramiek
Gesigneerd: Handtekening gedrukt
Ingelijst: Nee
Medium: Keramiek
Aangeboden door: Artcollector
Gratis ophaling bij verkoper in: Tilburg, Nederland.
Nederland | 10€ |
Frankrijk | 17€ |
Europa | 21€ |
Wereldwijd | 45€ |