- Kavel 97 van 101
Deze vrolijke Litho van Ada Breedveld vrouw met vis In de meeste schilderijen van Ada Breedveld geboren op 1944 komt een vrouw voor. Een volumineuze, immer tevreden glimlachende vrouw, omgeven door een steeds wisselend decor van decoratieve patronen. De mysterieuze, in zichzelf gekeerde glimlach is het resultaat van zelfcontemplatie en beschouwing van de essentie van het vrouw zijn in al haar facetten. Deze wordt vervolgens snel gerelativeerd door de aanwezige humor. mooi ingelijst zonder Glas
Formaat: 78cm (H) x 58cm (B)
Ingelijst: 104cm (H) x 83cm (B)
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 26/150
Medium: Lithografie
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 26/150
Aangeboden door: Artcollector
Gratis ophaling bij verkoper in: Tilburg, Nederland.
België | 27€ |
Nederland | 12€ |
Frankrijk | 27€ |
Europa | 32€ |
Wereldwijd | 95€ |