- Kavel 87 van 87
ZELDZAAM Panamarenko Manpowered Jet, 1995
bieden vanaf 2400
Gesiggneerd en genummerd ( 5 / 70 )
Zelden in omloop voor verkoop ,
Het werk is in uitstekende staat zonder niet de minste vorm van gebruiksporen
Offsetlithografie, titel en schroef in rood potlood, pijl in potlood op karton.
50 x 69,8 cm
Midden in rood potlood getiteld 'Man Powered Jet'.
Linksonder genummerd met potlood '.5./70', gesigneerd rechtsonder met potlood '95 Panamarenko'.
Oplage: 70 exemplaren
Uitgave: Edition Staeck, Heidelberg
Voor het eerst getoond tijdens de tentoonstelling '30 Jahre Edition Staeck', Art Cologne, 11 tot 19 november 1995.
De tekening toont een door mensenkracht aangedreven jetvliegtuig dat verschilt van eerdere ontwerpen door de plaatsing van de turbine bovenop de neus van het vliegtuig.
Jaartal: 1995
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 70
Aangeboden nummer: 5
Aangeboden door: dirkdeprez
Gratis ophaling bij verkoper in: Heestert, België.
Nederland | Niet gekend, nader te bepalen |